Nieuw
4 halen
3 betalen
Boek van de maand

Holistic Doula

Organic Shea Butter - zeep bar

€12,50
close

Beschrijving

Yes, onze favoriete shea van Holistic Doula is er nu ook als zeep bar! Heerlijk verzachtend, verzorgend en net zo voedend als de butter. Met deze veelzijde bar heb je bijna geen andere verzorgingsproducten meer nodig. Je kunt hem namelijk niet alleen gebruiken als handzeep, maar ook als gezichtsreiniger en als duurzaam alternatief voor scheerzeep en douchegel. 

SHEA BUTTER, BABY'S & KINDJES

Wendy's liefde voor dit product ontstond toen ze ging zoeken naar het allerbeste product wat ze voor haar baby kon gebruiken. De Shea Butter is zo puur dat het zelfs eetbaar is voor je kindje. Het voedt, verzorgt en heelt. 

SHEA BUTTER TIJDENS DE ZWANGERSCHAP

Het gebruik van de Shea Butter helpt ter voorkoming van striae en is tegelijkertijd een fijne manier om contact te maken met je kleintje, door jezelf en je baby te masseren. Met een gerust hart, want dat wat je in je huid smeert is van de puurste kwaliteit. Aan het einde van je zwangerschap kan je de Shea Butter perfect gebruiken als perineum massage crème/olie.

INGREDIËNTEN 

Butyrospermum parkii (Shea butter), essential lemon oil, water, naoh. 

DETAILS

Merk: Holistic Doula
Geproduceerd in: Burkina Faso, Afrika
Inhoud: 150 gram 
Verpakking: karton